Hledáte ubytování v Karviné?

Penzion Jelen má dlouholetou tradici. Nachází se přímo v centru města. Ubytovací zařízení je v klidné a tiché oblasti, v památkové zóně města. Příjemně zařízené vnitřní vybavení dotváří atmosféru, kde se hosté mohou cítit jako v domácím prostředí. Velkou výhodou penzionu je jeho dostupnost k širokému výběru kultury, zábavy, MHD, nákupů a odpočinku.

Poskytujeme ubytování ve dvojlůžkových pokojích, v apartmánu nebo v bezbariérovém pokoji. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchou. Pokoje jsou vybaveny WI-FI internetem zdarma a televizí. Parkovat je možno v blízkosti penzionu.

Dále poskytujeme standardní 2+1 byty a nadstandardní 3+1 byt pro dlouhodobé ubytování. Byty se nachází v klidné lokalitě města s velmi dobrou dopravní obslužností. Toto ubytování je ideální pro zaměstnance firem, které působí ve městě Karviná nebo blízkém okolí.

Centrum města tvoří unikátní empírový zámek Fryštát. Lidé hledající odpočinek mohou navštívit park Boženy Němcové. Rekreační atmosféru poznají v areálu Loděnice při projížďce na zapůjčené lodičce nebo při návštěvě společenské a koncertní akce. Navštívit se oplatí známé Lázně Darkov. Nedaleko penzionu Jelen je multifunkční sportovní hala.

Klidné ubytování v centru města Karviná


Náš penzion:

  • Dvojlůžkové pokoje, apartmány
  • Bezbarierový přístup
  • Nekuřácký penzion
  • V blízkosti centra města
  • Parkování v blízkosti penzionu
  • Platba kartou
  • Snídaně dle domluvy
  • Wi-Fi zdarma, televize

Město Karviná

Centrum města tvoří unikátní empirový zámek Fryštát, který jako poslední majitel vlastnil rod hrabětů Larisch- Mönnich. Zámek je celoročně zpřístupněný veřejnosti.

Lidé hledající odpočinek můžou navštívit park Boženy Němcové, který obklopuje zámek Fryštát. Rekreační atmosféru tvoří areál Loděnice, nacházející se 10 minut od penzionu, kde je možnost půjčení loďky po řece Olše a také se zde konají různé společenské a koncertní akce.

Navštívit se oplatí známé Lázně Darkov, rehabilitační ústav pomáhající léčit onemocnění pohybového ústrojí na základě jódobromových pramenů.

Nedaleko penzionu je i multifunkční sportovní hala STaRS Karviná, s.r.o.. Zde si lze vybrat z několikati sportu. Můžete využít Tenisovou halu ve které jsou badmintonové, squashové a tenisové kurty, posilovnu, saunu. Součástí haly je i Ledová plocha. Ve městě dále můžete využít Krytý plavecký bazén a Letní koupaliště.

V létě je velmi oblíbená Cyklostezka okolo Olše (30km), In-line stezka v parku Boženy Němcové a milovníci golfu mohou navštívit golfové hřiště Golf Lipiny, nacházející se na okraji Karviné (10km).